€ 10,95
Gratis verzending vanaf € 150,00

Lee Stafford Coco Loco
Haarspray - Alle huidtypes - 250 ml
Haarspray - Alle huidtypes - 250 ml
€ 10,95
| Artikel | Lee Stafford Coco Loco Haarspray 250 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Coco Loco |
| EAN | 5060282703490 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarspray |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 4,38 per 100 ml |
