€ 12,95
Gratis verzending vanaf € 150,00

Lee Stafford Coco Loco
Haarmasker - Alle huidtypes - 200 ml
Haarmasker - Alle huidtypes - 200 ml
€ 12,95
| Artikel | Lee Stafford Coco Loco Haarmasker 200 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Coco Loco |
| EAN | 5060282703452 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarmasker |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 6,48 per 100 ml |
