€ 10,95
Gratis verzending vanaf € 150,00

Lee Stafford Coco Loco
Droogshampoo - Alle huidtypes - 200 ml
Droogshampoo - Alle huidtypes - 200 ml
€ 10,95
| Artikel | Lee Stafford Coco Loco Droogshampoo 200 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Coco Loco |
| EAN | 5060282703612 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Droogshampoo |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 5,48 per 100 ml |
