€ 12,30
Voordeligst€ 24,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/07/fc/72/1744153295/3350900002596.jpg?ts=1744153295)
Embryolisse Hydrating
Bodylotion - Alle huidtypes - 75 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 75 ml
€ 12,30
| Artikel | Embryolisse Hydrating Bodylotion 75 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Hydrating |
| EAN | 3350900002596 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Emulsie |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 16,40 per 100 ml |
