€ 8,20
€ 12,85
€ 25,75
€ 26,25
€ 33,00
€ 22,95
Voordeligst€ 26,75
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/49/ce/52/1744153069/3350900001681_0.jpg?ts=1744153069)
Embryolisse Hydrating
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 100 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 100 ml
€ 26,75
| Artikel | Embryolisse Hydrating Dag- en nachtcrème 100 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Hydrating |
| EAN | 3350900001681 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 26,75 per 100 ml |
