€ 25,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/19/f6/66/1744153269/3350900002114_0.jpg?ts=1744153269)
Embryolisse Hydrating
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 40 ml
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 40 ml
€ 25,95
| Artikel | Embryolisse Hydrating Gezichtslotion 40 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Hydrating |
| EAN | 3350900002114 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 40 ml |
| SPF | 50 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Solid |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 64,88 per 100 ml |
