€ 8,20
€ 12,85
€ 25,75
€ 26,25
€ 33,00
€ 22,95
Voordeligst€ 26,75
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/69/22/f7/1744153083/3350900000011_0.jpg?ts=1744153083)
Embryolisse Hydrating
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 75 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 75 ml
€ 22,95
| Artikel | Embryolisse Hydrating Dag- en nachtcrème 75 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Hydrating |
| EAN | 3350900000011 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 30,60 per 100 ml |
