Living Proof
Perfect hair Day
Shampoo - 236 ml
€ 16,00
€ 16,00
Voordeligst€ 32,00
€ 34,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/80/g0/b3/1754632566/840216930605_1.jpg?ts=1754632566)
Living Proof Perfect hair Day
Shampoo - 236 ml
Shampoo - 236 ml
€ 32,00
| Artikel | Living Proof Perfect hair Day Shampoo 236 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | Perfect hair Day |
| EAN | 0840216930605 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 236 ml |
| Prijs per eenheid | € 13,56 per 100 ml |
