Living Proof
Perfect hair Day
Droogshampoo - 198 ml
€ 17,00
Voordeligst€ 31,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/2b/76/01/1754632457/850426006083_xx.jpg?ts=1754632457)
Living Proof Perfect hair Day
Droogshampoo - 198 ml
Droogshampoo - 198 ml
€ 31,00
| Artikel | Living Proof Perfect hair Day Droogshampoo 198 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | Perfect hair Day |
| EAN | 0850426006083 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Droogshampoo |
| Volume | 198 ml |
| Prijs per eenheid | € 15,66 per 100 ml |
