Living Proof
Perfect hair Day 5-in-1
Haarserum - 118 ml
€ 34,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Living Proof Perfect hair Day 5-in-1
Haarserum - 118 ml
Haarserum - 118 ml
€ 34,00
| Artikel | Living Proof Perfect hair Day 5-in-1 Haarserum 118 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | Perfect hair Day 5-in-1 |
| EAN | 0859764003563 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarserum |
| Volume | 118 ml |
| Prijs per eenheid | € 28,81 per 100 ml |
