€ 35,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
€ 35,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Douchegel 200 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED |
| EAN | 3616301642459 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 17,50 per 100 ml |
