Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/99/43/94/1755582105/3616306096233.jpg?ts=1755582105)
Hugo Boss BOSS BOTTLED Beyond
Douchegel - 200 ml
Douchegel - 200 ml
€ 39,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Beyond Douchegel 200 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED Beyond |
| EAN | 3616306096233 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 19,50 per 100 ml |
