€ 120,00
Voordeligst€ 156,00
Gratis verzending

Hugo Boss BOSS BOTTLED Elixir
Parfum - 100 ml
Parfum - 100 ml
€ 156,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Elixir Parfum 100 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED Elixir |
| EAN | 3616304691645 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Wierook, Vetiver, Ceder |
| Prijs per eenheid | € 156,00 per 100 ml |
