
Givenchy Irresistible
Eau de parfum navulbaar - 100 ml
Eau de parfum navulbaar - 100 ml
€ 171,22
| Artikel | Givenchy Irresistible Eau de parfum navulbaar 100 ml |
| Merk | Givenchy |
| Collectie | Irresistible |
| EAN | 3274872481541 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulbaar |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 171,22 per 100 ml |
