€ 86,11
€ 123,04
Voordeligst€ 152,76
Gratis verzending vanaf € 150,00

Givenchy Irresistible
Eau de Parfum - 35 ml
Eau de Parfum - 35 ml
€ 86,11
| Artikel | Givenchy Irresistible Eau de Parfum 35 ml |
| Merk | Givenchy |
| Collectie | Irresistible |
| EAN | 3274872456129 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 35 ml |
| Prijs per eenheid | € 246,03 per 100 ml |
