![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/39/d0/5f/1738723934/rMmGx8WLEq5K-w550-h840-t_11zon.png?ts=1738723934)
Ajmal Amber Wood
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 110,00
| Artikel | Ajmal Amber Wood Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Ajmal |
| Collectie | Amber Wood |
| EAN | 6293708016556 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 220,00 per 100 ml |
