![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/96/3f/3c/1738723936/Afbeelding-10.jpg?ts=1738723936)
Ajmal Amber Leather
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 185,00
| Artikel | Ajmal Amber Leather Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Ajmal |
| Collectie | Amber Leather |
| EAN | 6293708018703 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 185,00 per 100 ml |
