Gratis verzending vanaf € 150,00

Versace Eros
Aftershave balm - Alle huidtypes - 100 ml
Aftershave balm - Alle huidtypes - 100 ml
€ 45,50
| Artikel | Versace Eros Aftershave balm 100 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Eros |
| EAN | 8011003809233 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Aftershave balm |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 45,50 per 100 ml |
