Valentino
Donna Born In Roma Extradose
Eau de Parfum - 50 ml
€ 106,00
€ 155,00
Voordeligst€ 206,99
Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a8/98/54/1738727089/qukfwy6ivxtnxhgpjd97.jpg?ts=1738727089)
Valentino Donna Born In Roma Extradose
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 155,00
| Artikel | Valentino Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Valentino |
| Collectie | Donna Born In Roma Extradose |
| EAN | 3614274351064 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 310,00 per 100 ml |
