Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/0e/d6/ac/1738719579/6291109921332.jpg?ts=1738719579)
The Spirit Of Dubai Roeya
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 255,00
| Artikel | The Spirit Of Dubai Roeya Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | The Spirit Of Dubai |
| Collectie | Roeya |
| EAN | 6291109921332 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 510,00 per 100 ml |
