Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e6/2c/32/1738719576/majalis-edp-50-ml-the-spirit-of-dubai.jpg?ts=1738719576)
The Spirit Of Dubai Majalis
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 425,00
| Artikel | The Spirit Of Dubai Majalis Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | The Spirit Of Dubai |
| Collectie | Majalis |
| EAN | 6291100176168 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 850,00 per 100 ml |
