Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/19/2e/f1/1738719553/6291100176144.jpg?ts=1738719553)
The Spirit Of Dubai Fakhama
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 425,00
| Artikel | The Spirit Of Dubai Fakhama Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | The Spirit Of Dubai |
| Collectie | Fakhama |
| EAN | 6291100176144 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 850,00 per 100 ml |
