Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/b5/28/37/1755582013/729238227293_0.jpg?ts=1755582013)
Shiseido Ultimune Power Infusing
Handcrème - 50 ml
Handcrème - 50 ml
€ 31,00
| Artikel | Shiseido Ultimune Power Infusing Handcrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Ultimune Power Infusing |
| EAN | 0729238227293 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 62,00 per 100 ml |
