Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/eb/6f/06/1738723937/REGALIEN-SAH-EXTRAIT-50-ML.jpg?ts=1738723937)
Regalien Şah
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 270,00
| Artikel | Regalien Şah Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Regalien |
| Collectie | Şah |
| EAN | 8682241303489 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 540,00 per 100 ml |
