Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/bc/96/44/1738712184/REGALIEN-Musk-Barrel-Extrait-80-ml.jpg?ts=1738712184)
Regalien Musk Barrel
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 230,00
| Artikel | Regalien Musk Barrel Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Regalien |
| Collectie | Musk Barrel |
| EAN | 8682241303724 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Prijs per eenheid | € 287,50 per 100 ml |
