Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/53/81/5e/1738712179/REGALIEN-Hazz-Extrait-80-ml.jpg?ts=1738712179)
Regalien Hazz
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 230,00
| Artikel | Regalien Hazz Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Regalien |
| Collectie | Hazz |
| EAN | 8682241303687 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Prijs per eenheid | € 287,50 per 100 ml |
