Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/07/98/9c/1738723941/DIAMOND-OF-VELVET-1000x1000.jpg?ts=1738723941)
Regalien Diamond Of Velvet
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 230,00
| Artikel | Regalien Diamond Of Velvet Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Regalien |
| Collectie | Diamond Of Velvet |
| EAN | 8682241303083 |
| Categorie | Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 460,00 per 100 ml |
