Rabanne
Fame Intense
Eau de Parfum - 50 ml
€ 80,45
€ 118,80
Voordeligst€ 155,30
Gratis verzending vanaf € 150,00

Rabanne Fame Intense
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 118,80
| Artikel | Rabanne Fame Intense Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Fame Intense |
| EAN | 3349668630110 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 237,60 per 100 ml |
