€ 31,05
Gratis verzending vanaf € 150,00

Nuxe Rêve de Miel®
Bodyscrub - zz - Droge tot kwetsbare huid - 175 ml
Bodyscrub - zz - Droge tot kwetsbare huid - 175 ml
€ 31,05
| Artikel | Nuxe Rêve de Miel® Bodyscrub 175 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Rêve de Miel® |
| EAN | 3264680010941 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodyscrub |
| Volume | 175 ml |
| Huidtype | zz - Droge tot kwetsbare huid |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 17,74 per 100 ml |
