€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/da/a1/65/1753310624/5030805002829.jpg?ts=1753310624)
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold
Douchegel - Alle huidtypes - 300 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 300 ml
€ 30,00
| Artikel | Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold Douchegel 300 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Mesmerising Oudh Accord & Gold |
| EAN | 5030805002829 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Emulsie |
| Prijs per eenheid | € 10,00 per 100 ml |
