Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d8/d1/82/1738712319/molinard_vanille_fruitee_edp_1_11zon.png?ts=1738712319)
Molinard Vanille Fruitée
Eau de Parfum - 75 ml
Eau de Parfum - 75 ml
€ 76,00
| Artikel | Molinard Vanille Fruitée Eau de Parfum 75 ml |
| Merk | Molinard |
| Collectie | Vanille Fruitée |
| EAN | 3305400183184 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 75 ml |
| Prijs per eenheid | € 101,33 per 100 ml |
