Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/88/89/45/1738712077/7381-4cb1fa88-1000-Molinard-Patchouli-Intense.jpg?ts=1738712077)
Molinard Patchouli Intense
Eau de Parfum - 75 ml
Eau de Parfum - 75 ml
€ 97,00
| Artikel | Molinard Patchouli Intense Eau de Parfum 75 ml |
| Merk | Molinard |
| Collectie | Patchouli Intense |
| EAN | 3305400172003 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 75 ml |
| Prijs per eenheid | € 129,33 per 100 ml |
