Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/05/ff/3e/1754632359/815305022035_0.jpg?ts=1754632359)
Living Proof No Frizz Instant De-Frizzer
Haarspray - 208 ml
Haarspray - 208 ml
€ 32,00
| Artikel | Living Proof No Frizz Instant De-Frizzer Haarspray 208 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | No Frizz Instant De-Frizzer |
| EAN | 0815305022035 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarspray |
| Volume | 208 ml |
| Prijs per eenheid | € 15,38 per 100 ml |
