Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/13/78/27/1754632427/840216934221-2.jpg?ts=1754632427)
Living Proof Full Thickening Blow-Dry Cream
Haarcrème - 109 ml
Haarcrème - 109 ml
€ 32,00
| Artikel | Living Proof Full Thickening Blow-Dry Cream Haarcrème 109 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | Full Thickening Blow-Dry Cream |
| EAN | 0840216934221 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarcrème |
| Volume | 109 ml |
| Prijs per eenheid | € 29,36 per 100 ml |
