Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/cf/35/09/1752731105/1200x1036.jpg?ts=1752731105)
La Rive Vintage Flowers
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 9,99
| Artikel | La Rive Vintage Flowers Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | La Rive |
| Collectie | Vintage Flowers |
| EAN | 5903719644730 |
| Categorie | Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 9,99 per 100 ml |
