Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/4d/e6/aa/1742513983/120762481_MCM_PACK_1327372_30_11zon.png?ts=1742513983)
La Rive Elixir
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 9,99
| Artikel | La Rive Elixir Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | La Rive |
| Collectie | Elixir |
| EAN | 5903719644358 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 9,99 per 100 ml |
