€ 86,50
€ 124,60
Voordeligst€ 156,70
Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a2/45/2d/1746080585/8435415102704.jpg?ts=1746080585)
Jean Paul Gaultier Scandal Intense
Eau de parfum intense - 80 ml
Eau de parfum intense - 80 ml
€ 156,70
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Intense Eau de parfum intense 80 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal Intense |
| EAN | 8435415102704 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 80 ml |
| Prijs per eenheid | € 195,88 per 100 ml |
