€ 78,85
€ 111,10
Voordeligst€ 142,55
Gratis verzending vanaf € 150,00

Jean Paul Gaultier Scandal
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 111,10
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal |
| EAN | 8435415100496 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 222,20 per 100 ml |
