€ 86,50
€ 124,60
Voordeligst€ 156,70
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d1/d5/f4/1746080572/8435415102698.jpg?ts=1746080572)
Jean Paul Gaultier Scandal Intense
Eau de parfum intense - 50 ml
Eau de parfum intense - 50 ml
€ 124,60
| Artikel | Jean Paul Gaultier Scandal Intense Eau de parfum intense 50 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Scandal Intense |
| EAN | 8435415102698 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 249,20 per 100 ml |
