€ 86,72
€ 123,02
Voordeligst€ 169,40
Gratis verzending vanaf € 150,00

Hermès Barénia
Eau de parfum navulbaar - 30 ml
Eau de parfum navulbaar - 30 ml
€ 86,72
| Artikel | Hermès Barénia Eau de parfum navulbaar 30 ml |
| Merk | Hermès |
| Collectie | Barénia |
| EAN | 3346130431800 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulbaar |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 289,07 per 100 ml |
