€ 90,75
€ 129,07
€ 177,47
Voordeligst€ 177,47
Gratis verzending vanaf € 150,00

Hermès Barénia
Eau de parfum intense - 30 ml
Eau de parfum intense - 30 ml
€ 90,75
| Artikel | Hermès Barénia Eau de parfum intense 30 ml |
| Merk | Hermès |
| Collectie | Barénia |
| EAN | 3346130018940 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 30 ml |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 302,50 per 100 ml |
