€ 86,11
€ 123,04
€ 152,76
Voordeligst€ 195,82
Gratis verzending

Givenchy L'Interdit Rouge
Eau de Parfum - 125 ml
Eau de Parfum - 125 ml
€ 195,82
| Artikel | Givenchy L'Interdit Rouge Eau de Parfum 125 ml |
| Merk | Givenchy |
| Collectie | L'Interdit Rouge |
| EAN | 3274872468931 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 125 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 156,66 per 100 ml |
