€ 96,38
€ 137,38
Voordeligst€ 171,22
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/18/89/6f/1755582121/3274872495487_0.jpg?ts=1755582121)
Givenchy L'Interdit
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 137,38
| Artikel | Givenchy L'Interdit Parfum 50 ml |
| Merk | Givenchy |
| Collectie | L'Interdit |
| EAN | 3274872495487 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 274,76 per 100 ml |
