€ 86,11
€ 123,04
€ 152,76
Voordeligst€ 171,22
Gratis verzending

Givenchy L'Interdit
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 152,76
| Artikel | Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Givenchy |
| Collectie | L'Interdit |
| EAN | 3274872372153 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Tuberoos, Vetiver, Oranjebloesem, Jasmijn, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 190,95 per 100 ml |
