Gratis verzending vanaf € 150,00
Dsquared2 Icon
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 44,00
| Artikel | Dsquared2 Icon Bodylotion 200 ml |
| Merk | Dsquared2 |
| Collectie | Icon |
| EAN | 8011003895663 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 22,00 per 100 ml |
