Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/64/6e/78/1751624786/192333189764.jpg?ts=1751624786)
Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical
Gezichtsgel - 20 ml
Gezichtsgel - 20 ml
€ 35,00
| Artikel | Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Gezichtsgel 20 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Anti-Blemish Solutions Clinical |
| EAN | 0192333189764 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsgel |
| Volume | 20 ml |
| Prijs per eenheid | € 175,00 per 100 ml |

