€ 38,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clarins Sun Care
Zonnelotion - Alle huidtypes - 150 ml
Zonnelotion - Alle huidtypes - 150 ml
€ 38,00
| Artikel | Clarins Sun Care Zonnelotion 150 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Sun Care |
| EAN | 3666057217364 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnelotion |
| Volume | 150 ml |
| SPF | 50+ |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 25,33 per 100 ml |
