Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/97/7e/eb/1738723943/415x840_11zon.png?ts=1738723943)
Clarins SOS
Masker - Alle huidtypes - 75 ml
Masker - Alle huidtypes - 75 ml
€ 48,50
| Artikel | Clarins SOS Masker 75 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | SOS |
| EAN | 3666057335631 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Masker |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 64,67 per 100 ml |
