€ 24,50
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clarins Pure-Reset
Dagcrème - Vette huid, Gecombineerde huid - 200 ml
Dagcrème - Vette huid, Gecombineerde huid - 200 ml
€ 24,50
| Artikel | Clarins Pure-Reset Dagcrème 200 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Pure-Reset |
| EAN | 3666057218842 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Vette huid, Gecombineerde huid |
| Prijs per eenheid | € 12,25 per 100 ml |
