€ 26,50
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clarins My Clarins Pore-Less
Masker - Vette huid, Gecombineerde huid - 50 ml
Masker - Vette huid, Gecombineerde huid - 50 ml
€ 26,50
| Artikel | Clarins My Clarins Pore-Less Masker 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | My Clarins Pore-Less |
| EAN | 3666057273612 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Masker |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Vette huid, Gecombineerde huid |
| Prijs per eenheid | € 53,00 per 100 ml |
